Promocje
Makita Strug  KP0810   szerokość  82mm moc 850W
Makita Strug KP0810 szerokość 82mm moc 850W
1 108,00 zł 799,00 zł
szt.
Makita Pilarka tarczowa ręczna - zagłębiarka SP6000
Makita Pilarka tarczowa ręczna - zagłębiarka SP6000
1 649,00 zł 1 319,00 zł
szt.
GARDENA  Nożyce do gałęzi StarCut 160 BL Comfort
GARDENA Nożyce do gałęzi StarCut 160 BL Comfort
328,00 zł 299,00 zł
szt.
Gardena Rękawice narzędziowe
Gardena Rękawice narzędziowe
84,50 zł 78,00 zł
szt.
Gardena Rękawice do pielęgnacji krzewów
Gardena Rękawice do pielęgnacji krzewów
97,70 zł 89,00 zł
szt.
GARDENA wózek ogrodowy Gartenmobil
GARDENA wózek ogrodowy Gartenmobil
322,00 zł 289,00 zł
szt.
STIHL Prowadnica ES Light 71 cm 3/8"  1,6m
STIHL Prowadnica ES Light 71 cm 3/8" 1,6m
359,00 zł 329,00 zł
szt.
Makita Młotowiertarka HR2630 z opcją kucia w walizce
Makita Młotowiertarka HR2630 z opcją kucia w walizce
801,00 zł 639,00 zł
szt.
GARDENA Opryskiwacz ciśnieniowy 12l. Comfort
GARDENA Opryskiwacz ciśnieniowy 12l. Comfort
281,00 zł 249,00 zł
szt.
WEBER Grill Gazowy Spirit EO210 Classic
WEBER Grill Gazowy Spirit EO210 Classic
2 499,00 zł 1 998,00 zł
szt.
GARDENA Siewnik uniwersalny L
GARDENA Siewnik uniwersalny L
182,00 zł 169,00 zł
szt.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nawadnianie ogrodu

Coca Cola

Autoryzacje

Weber grill - Partner Premium Plus Makita - Autoryzowany Dealer i Serwis Stihl Autoryzowany Dealer i Serwis Gardena - Autoryzowany Partner

Autoryzacje

FB treść

Regulamin

 

Sklep internetowy  jest własnością  ZENCOM  Alicja Lubecka   

z siedzibą w Chwaszczynie, ul. Jarzębinowa 3, 80-209,  NIP 584-134-98-38,  REGON 220780602,

wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Żukowo pod numerem 130/09.

 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ, REALIZACJA

1. Złożenie zamówienia w sklepie zencom.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Zamówienia można złożyć wypełniając formularz zamówieniowy sklepu udostępniony na stronie sklepu, pocztą elektroniczną na adres biuro@ogrodniczezakupy.pl oraz telefonicznie pod numerem 0600 279 433. Zamawiający może dokonać zamówienia jako Użytkownik zarejestrowany lub niezarejestrowany.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. Zamawiający jest zobowiązany do podania numeru telefonu oraz adresu mailowego, z którego będzie potwierdzał zamówienie.

5. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzymuje mail z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Po potwierdzeniu sklep przystępuje do realizacji zamówienia.  Niepotwierdzone zamówienia nie będą realizowane przez sklep do czasu ich potwierdzenia. zamawiający może potwierdzić zamówienie również drogą telefoniczną pod nr 600 279 433.

6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających częściową lub całościową realizację zamówienia, sklep o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się powiadomić Zamawiającego telefonicznie lub mailowo.

7. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym zencom.pl są podane w złotych polskich PLN i zawierają podatek od towarów i usług VAT (są cenami brutto).

8. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Aby ją otrzymać należy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zamówienia i wypełnić dodatkowe dane.

 

WYSYŁKA, CZAS REALIZACJI I PŁATNOŚCI

1. Zakupiony towar wysyłany jest na adres wskazany w formularzu zamówienia.

2. Zamawiający posiada prawo wyboru opcji dostawy i płatności, zgodnie z formularzem zamówienia.

3. Czas realizacji zamówienia ustalany jest przez sklep indywidualnie dla każdego produktu, widoczny jest on przy opisie produktu. Informuje o tym, ile dni roboczych upływa od momentu potwierdzenia zamówienia przez Zamawiającego (dla płatności przelewem od momentu zaksięgowania kwoty na rachunku bankowym sklepu) do chwili przygotowania towaru i wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.

Do czasu realizacji zamówienia doliczyć należy czas dostawy wynoszący od 24 godzin (przy przesyłce kurierskiej) do zazwyczaj 1 tygodnia przy przesyłce pocztowej.

4. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, niż widoczny w opisie produktu, sklep skontaktuje się z Zamawiającym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

5. Odbierając towar Zamawiający powinien w miarę możliwości, sprawdzić, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń oraz ubytków powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji przez przewoźnika w przypadku uszkodzenia w transporcie jest spisanie przez pracownika firmy kurierskiej „Protokołu Reklamacji” i wniesienie przez Zamawiającego do przewoźnika reklamacji dotyczącej uszkodzeń, ubytków czy czasu realizacji dostawy w ciągu 7 dni od daty odbioru przesyłki.

6. Procedura reklamacyjna z tytułu niedostarczenia przesyłki zostaje wszczęta przez Pocztę Polską po upływie 2 tygodni liczonych od dnia, w którym przesyłka winna była zostać dostarczona do Zamawiającego.

7. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.” oraz dodanie baneru naszej firmy na podstronie "Formy płatności''

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

ZWROT TOWARU

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. (Dz.U. z 24.06.2014r. poz.827) o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie czternastu dni liczonym od dnia otrzymania rzeczy. Towar, w stanie niezmienionym, jest odsyłany na adres sklepu wraz z dowodem zakupu, gwarancją i instrukcją ( jeżeli jest ona dołączona do danego produktu) oraz pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy wraz z danymi konta bankowego i danymi odbiorcy przelewu.

2. Kwota z tyt. zwracanego produktu zostanie przekazana na wskazane przez Zamawiającego konto bankowe w ciągu 14 dni od daty zwrotu towaru i nie później niż 7 dni roboczych od dnia otrzymania przez sklep podpisanej przez Zamawiającego faktury korygującej (jeżeli dowodem zakupu była faktura).

3. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do sklepu za pobraniem.

4. Koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) pokrywa osoba zwracająca towar.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Zgodnie z obowiązującymi ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz 883) złożenie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zamówieniu , w celu realizacji zamówienia przez Zencom Alicja Lubecka z siedzibą w Chwaszczynie ul. Jarzębinowa 3. Podanie danych osobowych jest niezbędne w celu realizacji zamówienia.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

1. Informacje znajdujące się na stronach sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu  art. 543 Kodeksu Cywilnego.

2. Informacje dotyczące produktów zgodne są z danym i katalogowymi producenta. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów. Jeżeli takie wystąpią, Sklep natychmiast powiadomi o tym zamawiającego drogą mailową lub telefoniczną.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl