Menu
Promocje
Makita Wertykulator elektryczny UV3600 z koszem
Makita Wertykulator elektryczny UV3600 z koszem
996,00 zł 829,00 zł
szt.
Weber Grill Gazowy Spirit E320 Premium GBS czarny
Weber Grill Gazowy Spirit E320 Premium GBS czarny
4 499,00 zł 3 799,00 zł
szt.
Weber Grill Gazowy Spirit E320 Classic
Weber Grill Gazowy Spirit E320 Classic
3 499,00 zł 2 799,00 zł
szt.
GARDENA sterownik nawadniania SelectControl
GARDENA sterownik nawadniania SelectControl
257,00 zł 239,00 zł
szt.
GARDENA sterownik nawadniania FlexControl
GARDENA sterownik nawadniania FlexControl
210,00 zł 189,00 zł
szt.
GARDENA łopata do śniegu combisystem  KST 40
GARDENA łopata do śniegu combisystem KST 40
80,10 zł 72,00 zł
szt.
GARDENA sterownik nawadniania MasterControl
GARDENA sterownik nawadniania MasterControl
579,00 zł 499,00 zł
szt.
GARDENA sterownik nawadniania 4040 modular
GARDENA sterownik nawadniania 4040 modular
572,00 zł 499,00 zł
szt.
GARDENA sterownik nawadniania C 1030 plus/Multi Control
GARDENA sterownik nawadniania C 1030 plus/Multi Control
423,00 zł 389,00 zł
szt.
Weber wędzarka Smokey Mountain Cooker 47 cm
Weber wędzarka Smokey Mountain Cooker 47 cm
2 199,00 zł 1 799,00 zł
szt.
Weber płyta do smażenia ( plancha )
Weber płyta do smażenia ( plancha )
539,00 zł 479,00 zł
szt.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nawadnianie ogrodu

Coca Cola

Autoryzacje

Weber grill - Partner Premium Plus Makita - Autoryzowany Dealer i Serwis Stihl Autoryzowany Dealer i Serwis Gardena - Autoryzowany Partner

Autoryzacje

FB treść

Weber promocja iGrill 3

Zasady i warunki uczestnictwa
iGRILL 3 w prezencie

 

Poniżej znajdziesz zasady i warunki akcji promocyjnej „KUP GENESIS II, A OTRZYMASZ iGRILL 3 ZA DARMO!” („Promocja”) organizowanej przez Weber-Stephen Products (EMEA) GmbH, Leipziger Str. 10117 Berlin („Weber”). Biorąc udział w Promocji, wyraźnie akceptujesz niniejsze zasady i warunki uczestnictwa.

Promocja skierowana jest wyłącznie do osób prywatnych w wieku co najmniej 18 lat, które zakupiły nowy grill GENESIS II w firmie Weber lub u uczestniczącego w promocji autoryzowanego sprzedawcy Weber-Stephen w niżej wymienionych krajach („Nabywca”) między 02.04 a 22.04 2018 roku („Okres obowiązywania”). Kraje uczestniczące w promocji: Austria, Wielka Brytania, Dania, Francja, Holandia, Belgia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Rosja i Polska.

Otrzymanie iGRILL3 w prezencie wymaga zakupienia grilla GENESIS II w firmie Weber lub u uczestniczącego w promocji autoryzowanego sprzedawcy Weber-Stephen w okresie obowiązywania. Ponadto warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie przez nabywcę zakupionego grilla online na stronie weber.com/igrillpromo w ciągu maksymalnie czterech tygodni po zakończeniu promocji (najpóźniej do 20.05.2018 r.). W celu rejestracji nabywca musi podać swoje imię i nazwisko, adres dostawy, adres e-mail oraz numer seryjny zakupionego grilla. Ponadto podczas procesu rejestracji nabywca musi przesłać dowód zakupu grilla GENESIS II. TNumer seryjny zostanie sprawdzony przez firmę Weber i po jego zatwierdzeniu konsument otrzyma potwierdzenie zamówienia.Wysyłka iGRILL3 jest bezpłatna na adres dostawy podany przez nabywcę. Wymaganych informacji nie można podać po zarejestrowaniu.

W przypadku ostatecznej rezygnacji z zakupu nabywca musi zwrócić iGRILL3 do dostawcy bez zbędnej zwłoki. Związane z tym rozsądne koszty poniesie firma Weber.Firma Weber zastrzega sobie również prawo do wykluczenia z uczestnictwa osób, które chcą zdobyć lub uzyskać korzyści przez próbę manipulacji lub które naruszają niniejsze Zasady i warunki uczestnictwa. W takich przypadkach Weber może zażądać od nabywcy zwrotu przekazanego bezpłatnie termometru Weber iGRILL 3 lub odmówić dostawy.

Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów. Limit urządzeń iGrill3, które wszyscy uczestnicy mogą łącznie otrzymać w ramach Promocji  wynosi 150 szt. Decyzje firmy Weber są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników. SJeśli niektóre postanowienia niniejszych Zasad i warunków uczestnictwa są lub staną się nieważne, nie narusza to prawnej ważności pozostałych Zasad i warunków uczestnictwa.

Ochrona danych osobowych:
Firma Weber jest administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych w trakcie Promocji. Firma Weber będzie przestrzegać wszystkich odpowiednich przepisów dotyczących ochrony danych osobowych z późniejszymi zmianami.Dane przesyłane do firmy Weber w związku z uczestnictwem w Promocji będą przechowywane, przetwarzane i wykorzystywane przez firmę Weber w celu prowadzenia i przetwarzania Promocji. Ponadto przechowywanie,przetwarzanie i wykorzystywanie danych będzie miało miejsce jedynie w przypadku, gdy uczestnik udzieli na to wyraźnej zgody. W szczególności dane będą przekazywane osobom trzecim tylko w takim zakresie, w jakim takie przekazanie jest konieczne w celu przeprowadzenia promocji.

Jeśli nie ma koniecznych powodów w związku z Promocją, masz prawo sprzeciwić się przechowywaniu, przetwarzania i wykorzystywaniu swoich danych osobowych na zawsze, wysyłając list lub wiadomość e-mail na następujący adres:

Weber-Stephen Products (EMEA) GmbH, Leipziger Straße 124, 10117 Berlin
privacy.emea@weberstephen.com


Jeśli tak postąpisz, Twoje dane zostaną natychmiast usunięte.

Zachowujesz prawo do wystąpienia o ujawnienie w dowolnym momencie wszystkich swoich danych osobowych przechowywanych przez organizatora. SW przypadku, gdy postanowisz wycofać zgodę na przechowywanie swoich danych osobowych lub gdy dane te staną się nieaktualne, możesz nakazać organizatorowi, by usunął, zablokował lub poprawił Twoje dane zależnie od potrzeby.

Dane uczestnika zostaną usunięte po zakończeniu Promocji oraz zakończeniu związanego z nią przetwarzania, chyba że uczestnik udzieli wyraźnej zgody na wykorzystywanie danych do innych, określonych oddzielnie celów.

Osoba kontaktowa w sprawach związanych z ochroną danych:

privacy.emea@weberstephen.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl