Menu
Promocje
Makita Wyrzynarka z podcinaniem 4329
Makita Wyrzynarka z podcinaniem 4329
399,00 zł 319,00 zł
szt.
Gardena Wózek na wąż 60TS Classic -zestaw
Gardena Wózek na wąż 60TS Classic -zestaw
307,00 zł 279,00 zł
szt.
GARDENA bęben naścienny 25m roll-up Comfort Automatic
GARDENA bęben naścienny 25m roll-up Comfort Automatic
650,00 zł 526,00 zł
szt.
Weber patelnia grillowa
Weber patelnia grillowa
189,00 zł 129,00 zł
szt.
WEBER kosz do warzyw do grillowania wielopoziomowego
WEBER kosz do warzyw do grillowania wielopoziomowego
149,00 zł 129,00 zł
szt.
GARDENA bęben naścienny 35m roll-up Comfort
GARDENA bęben naścienny 35m roll-up Comfort
727,00 zł 629,00 zł
szt.
GARDENA ręczna szczotka do mycia
GARDENA ręczna szczotka do mycia
77,30 zł 69,00 zł
szt.
GARDENA komfortowa szczotka do szorowania
GARDENA komfortowa szczotka do szorowania
87,40 zł 79,00 zł
szt.
Weber kamień do pizzy okrągły 26 cm
Weber kamień do pizzy okrągły 26 cm
149,00 zł 129,00 zł
szt.
GARDENA Nożyce do żywopłotu elektryczne PowerCut 700/66
GARDENA Nożyce do żywopłotu elektryczne PowerCut 700/66
721,00 zł 629,00 zł
szt.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nawadnianie ogrodu

Coca Cola

Autoryzacje

Weber grill - Partner Premium Plus Makita - Autoryzowany Dealer i Serwis Stihl Autoryzowany Dealer i Serwis Gardena - Autoryzowany Partner

Autoryzacje

FB treść

Weber promocja iGrill 3

Zasady i warunki uczestnictwa
iGRILL 3 w prezencie

 

Poniżej znajdziesz zasady i warunki akcji promocyjnej „KUP GENESIS II, A OTRZYMASZ iGRILL 3 ZA DARMO!” („Promocja”) organizowanej przez Weber-Stephen Products (EMEA) GmbH, Leipziger Str. 10117 Berlin („Weber”). Biorąc udział w Promocji, wyraźnie akceptujesz niniejsze zasady i warunki uczestnictwa.

Promocja skierowana jest wyłącznie do osób prywatnych w wieku co najmniej 18 lat, które zakupiły nowy grill GENESIS II w firmie Weber lub u uczestniczącego w promocji autoryzowanego sprzedawcy Weber-Stephen w niżej wymienionych krajach („Nabywca”) między 02.04 a 22.04 2018 roku („Okres obowiązywania”). Kraje uczestniczące w promocji: Austria, Wielka Brytania, Dania, Francja, Holandia, Belgia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Rosja i Polska.

Otrzymanie iGRILL3 w prezencie wymaga zakupienia grilla GENESIS II w firmie Weber lub u uczestniczącego w promocji autoryzowanego sprzedawcy Weber-Stephen w okresie obowiązywania. Ponadto warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie przez nabywcę zakupionego grilla online na stronie weber.com/igrillpromo w ciągu maksymalnie czterech tygodni po zakończeniu promocji (najpóźniej do 20.05.2018 r.). W celu rejestracji nabywca musi podać swoje imię i nazwisko, adres dostawy, adres e-mail oraz numer seryjny zakupionego grilla. Ponadto podczas procesu rejestracji nabywca musi przesłać dowód zakupu grilla GENESIS II. TNumer seryjny zostanie sprawdzony przez firmę Weber i po jego zatwierdzeniu konsument otrzyma potwierdzenie zamówienia.Wysyłka iGRILL3 jest bezpłatna na adres dostawy podany przez nabywcę. Wymaganych informacji nie można podać po zarejestrowaniu.

W przypadku ostatecznej rezygnacji z zakupu nabywca musi zwrócić iGRILL3 do dostawcy bez zbędnej zwłoki. Związane z tym rozsądne koszty poniesie firma Weber.Firma Weber zastrzega sobie również prawo do wykluczenia z uczestnictwa osób, które chcą zdobyć lub uzyskać korzyści przez próbę manipulacji lub które naruszają niniejsze Zasady i warunki uczestnictwa. W takich przypadkach Weber może zażądać od nabywcy zwrotu przekazanego bezpłatnie termometru Weber iGRILL 3 lub odmówić dostawy.

Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów. Limit urządzeń iGrill3, które wszyscy uczestnicy mogą łącznie otrzymać w ramach Promocji  wynosi 150 szt. Decyzje firmy Weber są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników. SJeśli niektóre postanowienia niniejszych Zasad i warunków uczestnictwa są lub staną się nieważne, nie narusza to prawnej ważności pozostałych Zasad i warunków uczestnictwa.

Ochrona danych osobowych:
Firma Weber jest administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych w trakcie Promocji. Firma Weber będzie przestrzegać wszystkich odpowiednich przepisów dotyczących ochrony danych osobowych z późniejszymi zmianami.Dane przesyłane do firmy Weber w związku z uczestnictwem w Promocji będą przechowywane, przetwarzane i wykorzystywane przez firmę Weber w celu prowadzenia i przetwarzania Promocji. Ponadto przechowywanie,przetwarzanie i wykorzystywanie danych będzie miało miejsce jedynie w przypadku, gdy uczestnik udzieli na to wyraźnej zgody. W szczególności dane będą przekazywane osobom trzecim tylko w takim zakresie, w jakim takie przekazanie jest konieczne w celu przeprowadzenia promocji.

Jeśli nie ma koniecznych powodów w związku z Promocją, masz prawo sprzeciwić się przechowywaniu, przetwarzania i wykorzystywaniu swoich danych osobowych na zawsze, wysyłając list lub wiadomość e-mail na następujący adres:

Weber-Stephen Products (EMEA) GmbH, Leipziger Straße 124, 10117 Berlin
privacy.emea@weberstephen.com


Jeśli tak postąpisz, Twoje dane zostaną natychmiast usunięte.

Zachowujesz prawo do wystąpienia o ujawnienie w dowolnym momencie wszystkich swoich danych osobowych przechowywanych przez organizatora. SW przypadku, gdy postanowisz wycofać zgodę na przechowywanie swoich danych osobowych lub gdy dane te staną się nieaktualne, możesz nakazać organizatorowi, by usunął, zablokował lub poprawił Twoje dane zależnie od potrzeby.

Dane uczestnika zostaną usunięte po zakończeniu Promocji oraz zakończeniu związanego z nią przetwarzania, chyba że uczestnik udzieli wyraźnej zgody na wykorzystywanie danych do innych, określonych oddzielnie celów.

Osoba kontaktowa w sprawach związanych z ochroną danych:

privacy.emea@weberstephen.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl